כיצד להתכונן לפגישת מוזיקה עם תקליטן חתונות?

קבלו יעוץ חינם כבר עכשיו - 054-6261241

   

כיצד להתכונן לפגישת מוזיקה עם תקליטן חתונות? טיפים ועצות.

פגישת המוזיקה עם התקליטן שבחרתם לחתונה היא הפגישה האחרונה והמסכמת לפני האירוע הגדול שלכם. הרבה זוגות חושבים ובצדק, שהתקליטן הוא בעל המקצוע, הידע והניסיון והוא זה שבעצם ידע להמליץ לכם בפגישה איזו מוזיקה תתנגן בקבלת פנים, בכניסה לחופה, בריקודים וכו'. זה אמנם נכון אבל עם זאת, עם טיפה מאמץ מצדכם,  ניתן להפוך את האירוע מ"עוד חתונה" לחתונה שלכם...

אז קבלו כמה טיפים ועצות שיסייעו לכם להתכונן לפגישת המוזיקה עם תקליטן החתונות שלכם:

 

1. לקראת הפגישה, לחשוב על שיר כניסה לחופה, שיר שבירת כוס ושיר סלואו

 

החופה היא נקודת השיא באירוע שלכם, לב ליבו של הערב ועל אחת כמה וכמה רגע הכניסה לחופה. לכל זוג יש שיר בהיסטוריה המשותפת שלהם, בעל משמעות מיוחדת, המרגש אותם. לדוגמא שיר שמזכיר להם את הרגע בו הכירו, שיר מחופשה ביחד, שיר מהופעה שהיו בה ועוד. כמובן שהדיג'יי תפקידו לסייע ולייעץ לכם במידה ואין שיר כזה או במידה ומתלבטים בין כמה שירים. אבל אני מאמין שעם טיפה מחשבה ותשומת לב אתם יכולים למצוא שיר שירגש אתכם ובאמת תהיה לו משמעות מיוחדת במעמד הזה עבורכם.

הרגע של שבירת הכוס בחופה זה רגע של "שחרור". שחרור מההתרגשות הגדולה של לפני, שחרור מהמתח שהצטבר עד כה והאות לתחילת המסיבה והריקודים. לכן שיר שבירת הכוס זהו שיר שצריך להיות מקפיץ, שמח ואנרגטי. גם כאן אני ממליץ לבוא לפגישה עם רעיונות לשיר שבירת כוס  והדיג'יי יסייע לכם מניסיונו לבחור את השיר שיתאים ביותר לרגע זה.

 

2. קבלת פנים בחתונה

 

 בואו ואשאל אתכם שאלה היפותטית: האם לדעתכם הייתם נהנים יותר בקבלת פנים בה אתם אוהבים את המוזיקה שמתנגנת? או בקבלת פנים שאתם לא מזהים את השירים שברקע? התשובה לכך היא די ברורה מאליו. לכן מומלץ לעשות חשיבה משותפת לפני פגישת המוזיקה ולבוא לפגישה עם רשימה של שירים/אומנים/סגנונות מוזיקאליים אהובים, שהייתם רוצים שיתנגנו בשלב קבלת הפנים והאוכל. אני ממליץ לנגן בשלב הזה מוזיקה נעימה, רגועה, שמתאימה ל"מינגלינג". הרגישו בנוח לבקש מהדיג'יי לנגן שירים מתוך הרשימה שהכנתם .זה תפקידו של הדיג'יי לקחת את רשימת השירים שהכנתם, להפעיל את שיקול דעתו המקצועי והניסיון  שלו , לדעת לנגן ולשלב את השירים כך שיעשו אווירה נעימה, נינוחה  וכמובן לדעת להגיד לכם גם מה פחות מתאים לנגן בשלב הזה. אין ספק אבל שגם האורחים ייהנו לשמוע את הפסקול שלכם כשיראו שאתם נהנים ממנו...

 

3. שלב הריקודים בחתונה (לסמוך על תקליטן החתונות)

 

אם קודם אמרתי שכדאי שאתם תגלו מעורבות בשלב קבלת הפנים והאוכל, בשלב הריקודים רצוי לקחת צעד אחורה ולתת לתקליטן החתונות את המושכות. הוא זה שיודע מה צריך לנגן ואיך צריך לנגן את זה כדי שתהיה מסיבה מוצלחת ושמחה גדולה. אבל, ויש אבל, זו החתונה שלכם והשמחה שלכם וחשוב שהפסקול של החתונה שלכם יהיה שלכם ולא של מישהו אחר. לכל זוג יש את הטעם וההעדפה המוזיקאלית שלו.  מומלץ לשתף את הדיג'יי ולהגיד לו: איזה סגנונות ואילו שירים אתם אוהבים וגם אילו אתם פחות אוהבים...אך עם זאת זכרו לא להתעלם מהעובדה שהקהל שלכם הומוגני, מורכב מקהלים שונים, אוהב סגנונות מוזיקאליים שונים ולכן לא בהכרח יתחבר לסגנון המוזיקלי האהוב עליכם או לשירים האהובים עליכם. לכן חשוב מאוד שהדיג'יי ינגן מוזיקה מגוונת ככל שניתן בכדי שכולם יתחברו וייהנו במסיבה. אז גם אם במהלך הערב הדיג'יי מנגן שירים שאינם בהכרח טעמכם האישי, גלו הבנה, הוא עושה זאת כדי לשמח ולהרקיד את הקהל.

 

4. תכנית החתונה

 

על מנת שהאירוע יעבור "חלק", יש לתאם עם הדיג'יי בשלב פגישת המוזיקה את תכנית החתונה. הדיג'יי שלכם צריך להיות מעודכן לגבי כל ההתרחשויות שיהיו בערב, למשל: שעת תחילת האירוע, זמן החופה, אירוע הגשה או מזנונים? האם יוקרן קליפ? האם יהיו ברכות של המשפחה או החברים? האם מתוכנן קטע אומנותי? וכדומה . הדיג'יי שלכם ידע גם להמליץ באיזה שלב של האירוע רצוי לשלב את הברכות, הנאומים, הקליפ וכדומה, כדי שתהיה "זרימה" נכונה של החתונה ולוח זמנים סופי לאירוע.

 

5. חומרים לדיג'יי

 

אם אתם רוצים להעביר לתקליטן חומרים כמו שירי עדות מיוחדים, ברכת כלה, שיר שהוקלט על ידכם באולפן וכדומה, מומלץ להעביר לו את זה מבעוד מועד, בפורמט mp3 או wav , מועד פגישת המוזיקה זו הזדמנות טובה, כדי שיוכל לבדוק מראש שהשיר תקין ובאיכות טובה.

 

לסיכום חשוב שתבינו שמה שאנחנו בונים יחד בפגישת המוזיקה, זוהי תכנית תיאורטית ולעיתים לא משקפת במאה אחוז את מה שיקרה ברחבת הריקודים ביום החתונה. יכול להיות שהשירים שנבחרו בפגישת המוזיקה על ידכם, לא יסחפו את הקהל כפי שציפינו במהלך פגישת המוזיקה. כאן החוכמה שלכם היא "להרפות" ולסמוך על הדיג'יי ש"יקרא" את הקהל ויתאים לו את המוזיקה, תוך כדי התחשבות בבקשות וברצונות שלכם. גם אם התקליטן בחתונה לא ינגן כל שיר ושיר ברשימה שהכנתם מראש – המטרה הסופית היא שיהיה שמח.

 

מקווה שזה יעזור לכם בפגישתכם הקרובה...

 

שלכם, ג'וזף

 

תקליטן חתונות

   

           

Hebrew English